Onze Prinsen

Christopher I

2017

Christopher Dekens

Orde van de Handige

Christopher I

2017

Christopher Dekens

Orde van de Handige

Serge I

2016

Serge Taveirne

Orde van de Maanwacht

Ludo I

2015

Ludo Claesen

Orde van het Kwelerke

Koen I

2014

Koen Muysers

Orde van het Toeterke

Thierry I

2013

Thierry Germeys

Orde van het Springkasteel

Noenk I

2012

Roger Luyckx

Orde van het Circuit

Tony I

2011

Tony Heuts

Orde van Kleene tot Groeëte Prins

Jan II

2010

Jan Blokken

Orde van't Champetterke

Tuts I

2009

Jos Tuts

Orde van't Tutske

Johan I

2008

Johan Vanholst

Orde van Vèèf noa Twelf

Walter I

2007

Walter Papens

Orde van Piëper en Zaat

Ben I

2006

Ben Broux

Orde van't Hazeneetje

Michel II

2005

Michel Vanholst

Orde van de Grejen Gritsel

Rob I

2004

Rob Lambrechts

Orde van't Bendje

Michel I

2003

Michel Philtjens

Orde van't Scheepke

Yves I

2002

Yves Claes

Orde van't Soekerkeerke

Boudewijn I

2001

Boudewijn Dupont

Orde van't Zot Kapstekske

Dominic I

2000

Dominic Sampermans

Orde van't Millenium

Roger III

1999

Roger Doucet

Orde van't Fiestvèrkske

Wilfried I

1998

Wilfried Bosschaerts

Orde van de Zonnekloppers

Frank I

1997

Frank Ceyssens

Orde van den Hamburger

Hugo I

1996

Hugo Coomans

Orde van de Sjapoo bè e Mezejkske

Giovanni I

1995

Giovanni Jans

Orde van't Kemke

Ghislain I

1994

Ghislain Courtois

Orde van de Sieren

Alain I

1993

Alain Mathys

Orde van't Gazetje

Peter I

1992

Peter Nulens

Orde van't Lekker Limburgerke

Willy II

1991

Willy Cupers

Orde van't Inkpetje

Roger II

1990

Roger Haccuria

Orde van't Ferm Mebel

Eric I

1989

Eric Lambrechts

Orde van't Lochbendje

Roger I

1988

Roger Boussé

Orde van't Verfpetje

Rudy I

1987

Rudy Vandendijck

Orde van't Buske

Theo V

1986

Theo Smellenbergh

Orde van't Cassetje

Jo I

1985

Joseph Cupers

Orde van't Caravanneke

Roland II

1984

Roland Tresignies

Orde van't Paletje

Leon I

1983

Leon Grooven

Orde van de Kleen Maastrichterstraat

Georges II

1982

Georges Ceux

Orde van de Kroemen A'zelier

René II

1981

René Creeten

Orde van't Hiedje

André III

1980

André Donvil

Orde van't Sotienke

Florent I

1979

Florent Schrijvers

Orde van't Schinke

Gilbert I

1978

Gilbert Croes

Oppersier van 1998 - heden

Corry I

1977

Corry Cornelissen

Orde van de TV Gapers

René I

1976

René Baerten

Orde van't Letterke

Lou I

1975

Lou Eerdekens

Orde van't Boetiekske

Theo IV

1974

Theo Broux

Orde van't Bierke

Romain I

1973

Romain Vantienen

Orde van het Branderke

Paul II

1972

Paul Claes

Orde van den Trekzak

Theo III

1971

Theo Verhulst

Orde van't Interieurke

Paul I

1970

Paul Michiels

Orde van de Babyluier

Louis I

1969

Louis Lowet

Orde van't Gordijntje

Roland I

1968

Roland Maris

Orde van't Penseelke

Pie I

1967

Pierre Schoenaerts

Orde van't Steefke

Theo II

1966

Theo Huygens

Orde van't Juweelke

Jan I

1965

Jean Vroonen

Orde van de Bleu Vlam

Bèr I

1964

Lambert Schoefs

Orde van't Meblimke

Theo I

1963

Theo Jambon

Orde van't Mebelke

Frans I

1962

Frans Durwael

Orde van de Bierton

Gerard I

1961

Gerard Cops

Orde van de Ijsbeer

Jef I

1960

Jef Vanderhauwaert

Orde van't Haantje

Nic II

1959

Nic Hoffer

Orde van den Teuf Teuf

Anatol I

1958

Anatol Vanassche

Orde van den Expo

Dré II

1957

André Kenens

Oppersier van 1969 - 1998

Dré I

1956

André Vanlokeren

Orde van de Vuilbak

Henri I

1955

Henri Vanstreels

geen orde

Willy I

1954

Willy Jeurissen

geen orde

Werner I

1953

Werner Achten

Oppersier van 1962 - 1969

Gaspard I

1952

Gaspard Aerden

geen orde

Sjors I

1951

Georges Daniels

Oppersier van 1951 - 1962

Baar I

1950

Robert Bertinchamps

eerste Prins van de KOVK